Witamy na naszej stronie.

Firma Las i Ogród z Mielca jest firmą rodzinną. Właścicielami są Joanna i Stanisław Wojciechowscy. Została założona w roku 1990 i od początku zajmowała się sprzedażą maszyn i urządzeń ogrodniczych oraz leśnych firmy Husqvarna, jak również ich serwisowaniem.

Wybór branży nie był przypadkiem. Współwłaściciel Stanisław Wojciechowski jest z wykształcenia leśnikiem, stąd zainteresowanie marką Husqvarna, w tamtych latach znaną w Polsce głównie z powodu używanych w lasach państwowych pilarek spalinowych.

Z czasem oferta firmy zaczęła się powiększać o produkty innych znanych marek jak Honda, Kubota, Shindaiwa, Echo. Rozwój zaowocował też powstaniem bliźniaczej firmy – spółki Pollas działającej na terenie Stalowej Woli. W roku 2009 ukończono budowę nowej siedziby w Mielcu, co umożliwiło dalszy rozwój. Swoją ofertę postanowiliśmy poszerzyć o profesjonalne maszyny komunalne. Podjęta została decyzja o rozpoczęciu współpracy z marką Kubota. Od 2011 posiadamy w swojej ofercie kosiarki i traktory komunalne Kubota.

Ponad 25 lat doświadczeń sprawia, że naszym klientom możemy doradzić, jaki sprzęt jest optymalny dla ich potrzeb, zaproponować korzystne finansowanie oraz zapewnić fachową obsługę.


Śledź nas na Facebooku